Skip to content

Mokytojai

2021-2022 MOKSLO METAI

Eil. Nr.Vardas, pavardėDalykasKvalifikacinė kategorijaAuklėjamoji klasė
 1.Juzė MarkevičPriešmokyklinis ugdymasMokytojaIkimokyklinė ir priešmokyklinė gr.
 2.Honorata RuskanPradinis ugdymasVyresnioji mokytoja1
 3.Anžela ŽygisPradinis ugdymasVyresnioji mokytoja2
 4.Romalda ChmelPradinis ugdymasVyresnioji mokytoja3
 5.Veslava GridziuškaPradinis ugdymasVyresnioji mokytoja4
 6.Valentina TomašunGimtoji (lenkų) kalbaMokytoja metodininkė5
 7.Olga ČepukoitTikybaVyresnioji mokytoja6
 8.Leokadija RynkevičFizika ir matematikaVyresnioji mokytoja7
 9.Alina SniežkoGamta ir žmogusMokytoja8
 10.Valerija AdomaitisIstorijaMokytoja metodininkėIG
 11.Danuta AliukMatematikaVyresnioji mokytojaIIG
 12.Danuta GulbinovičBiologija, ChemijaVyresnioji mokytoja  IIIG
 13.Jasia MackevičMuzikaMokytoja metodininkėIVG
 14.Natalja JankovskaGimtoji (lenkų) kalbaVyresnioji mokytoja 
 15.Diana LūžienėLietuvių kalba ir literatūraVyresnioji mokytoja 
 16.Asta SližauskienėLietuvių kalba ir literatūraMokytoja 
 17.Janina TomaševskaLietuvių kalba, Lietuvių kalba ir literatūraVyresnioji mokytoja 
 18.Ingrida TraškevičiūtėLietuvių kalba, Lietuvių kalba ir literatūraMokytoja 
 19.Violeta LeonovičUžsienio (anglų) kalbaMokytoja metodininkė 
 20.Lilija SchoenbeckUžsienio (anglų) kalbaMokytoja metodininkė 
21.Irena GrinevičUžsienio (rusų) kalba, Žmogaus saugaVyresnioji mokytoja 
 22.Elžbieta ČupakGeografijaVyresnioji mokytoja
 23.Alina MakovskaInformacinės technologijosMokytoja 
 24.Ana MangevičienėMatematika ir informacinės technologijosVyresnioji mokytoja
 25.Virginija TraškevičienėDailė  TechnologijosMokytoja metodininkė Mokytoja 
 26.Jadvyga GukFizinis ugdymasVyresnioji mokytoja
 27.Vitalijus StarenkoFizinis ugdymasMokytojas
 28.Evelina JakubovičPagalbos mokiniui specialistė (psichologė)Psichologė
 29.Eva DoveikoPagalbos mokiniui specialistė (Logopedas)Logopedė
 30.Eva JackevičPagalbos mokiniui specialistė (socialinė pedagogė)Socialinė pedagogė
 31.Irena ProkopovičPagalbos mokiniui specialistė (specialioji pedagogė)Specialioji pedagogė metodininkė
 32.Tatjana MoliejenieŠokisBūrelio vadovė
 33.Ervin MečkovskiTautiniai šokiaiBūrelio vadovas