Netradicinė matematikos pamoka

2019 m. gegužės 8 d. 5 klasėje vyresnioji matematikos mokytoja Leokadija Rynkevič pravedė netradicinę matematikos pamoką „Protų mūšis“. Šios pamokos metu mokiniai buvo suskirstyti į 4 komandas, kurios prisistačiusios originaliais pavadinimais kibo į darbą. Penktokus pagavo tikra matematikos manija: jie sprendė matematines  mįsles, užduotis, loginius uždavinius. Pamokos tikslas buvo sudominti mokinius matematika, skatinti mokinių kritinį mąstymą ir kūrybiškumą, ugdyti teigiamą požiūrį į matematiką.

Pralaimėjusių šiame linksmame matematikos konkurse nebuvo: mokiniai jautėsi laisvai, kūrybinės  užduotys skatino juos savarankiškai mąstyti, originaliai jas atlikti.

,,Netradicinė pamoka skatina mokinius domėtis matematika,  žinių įsisavinimas vyksta greičiau, o emocijos įtvirtinamos giliau. Taip pat lavinamas gebėjimas dirbti komandoje“, – teigė matematikos mokytoja.

20190508protu musis1 (2)