Skip to content

Gimnazijos futbolo komanda Mr Golas U-12 Aukštaitijos regiono nugalėtoja

Finalas vyko vasario 26 dieną Molėtuose. Jame varžėsi 12 komandų (Aukštaitijos apskričių nugalėtojai), kurios buvo suskirstytos į 4 grupes (po 3 komandas).

Mūsų J. Obrembskio gimnazijos futbolo komanda žaidė D grupėje, kurioje užėmėme pirmąją vietą (laimėjome 6-2 ir 7-1). Pusfinalyje mūsų komanda nugalėjo B grupės nugalėtoją – Juodupės gimnaziją (Rokiškio rajonas). Finale kovojome su Vilniaus V. Sirokomlės gimnazija.  Laimėjome 5-0.

Trečiąją vietą užėmė Grigiškių gimnazija.

Maišiagalos kun. J. Obrembskio gimnazijos žaidėjas Kamil Adam Stankevič buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju.

Per Mr Golas varžybų tris etapus mūsų komanda pelnė net 57 įvarčius, praleidome viso labo 4.

Gavome taurę, medalius ir daug prizų. Vienas iš prizų yra ypač vertingas – visą dieną praleisime su Lietuvos A lygos salės futbolo komanda.