Pamoka už gimnazijos ribų „At the picnic”

Lapkričio 6 d. lietingą rudens dieną mokytojai L. Schoenbeck ir H. Ruskan kartu su 3 klasės mokiniais suplanavo ir pravedė netradicinę integruotą anglų – lenkų kalbų pamoką už gimnazijos ribų (prie staliukų gimnazijos teritorijoje), kurios tema „At the picnic” pagal platformą ,,Vilnius yra mokykla”‘.‘”.
Pamokos tikslas buvo plačiau pasimokyti ir įtvirtinti žinias apie maisto žodyną bei mandagumo frazes.
Pasiruošę temai ir žodyną „Food” mokiniai išmoko daugiau mandagių frazių, žodžių, kurie buvo naudojami prie stalo. Mokiniai iš anksto pasiruošė iškylai ir iš namų atsinešė užkandžių, kuriuos po pristatymo valgė, vaišino vienas kitą. Jie praplėtė žodyną pagal temą: „Healthy/Unhealthy food”. Anglų kalba pasakojo, kokius užkandžius turi atsinešę bei taisyklingai gebėjo išversti ir į lenkų kalbą. Mokiniai užpildė užduoties /refleksijos lapą, kuriame anglų kalba parašė, kokį maistą ragavo, kas buvo skanu, kokius naujus žodžius išmoko ir jau gebės atlikti testą pagal temą: „Lunch at the park”. Mokiniams pamoka labai patiko ir buvo naudinga, nes buvo ugdomas komunikavimas, kūrybiškumas bei pažinimo kompetencijos.
Lilija Schoenbeck