Atvirų durų diena karo akademijoje

Balandžio 21-ąją dieną gimnazijos mokiniai apsilankė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Tą dieną akademijoje vyko ,,ATVIRŲ DURŲ DIENA”. Mus šiltai ir draugiškai pasitiko karo akademijos studentas kariūnas Žilvinas Sanda. Jis aprodė kariūnų gyvenamąsias patalpas, susipažinom su Akademijoje studijuojančiųjų buitimi, gyvenimo, laisvalaikio ir studijų sąlygomis. Savo veiklą mums pristatė Lietuvos šaulių sąjunga, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos institutas. Ginkluotę ir karinę techniką pristatė Lietuvos kariuomenės Sausumos, Karinės oro ir jūrų pajėgos. Turėjome galimybę pasivaišinti kareiviškomis vaišėmis: kareiviška koše ir gira.
Ačiū tariame Generolo Jono Žemaičio karo akademijai ir mūsų gidui kariūnui Žilvinui Sandai už šiltą priėmimą.