Svečiai iš Lietuvos kariuomenės

Balandžio 5 dieną mokykloje svečiavosi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Vilniaus RKPKS Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo poskyrio viršininkas št. srž. Igoris Bartanovičius ir Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Vilniaus RKPKS Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo poskyrio vyresn. verbuotojas št. srž. Genadijus Matiušovas. Jie susitiko su 5- IV G klasių mokiniais ir detaliai papasakojo apie Lietuvos kariuomenę, kario profesiją, privalomąją karinę tarnybą, koks svarbus yra karys kiekvienos šalies gyvenime ir kokį vaidmenį atlieka kasdienybėje. Svečiai kalbėjo apie pilietiškumą, tautiškumą, atsakomybę bei pareigingumą.
Dėkojame svečiams už įdomų bei informatyvų pasakojimą ir tikimės, kad jaunoji karta bus tokia pat patriotiška bei pilietiška.