Integruota muzikos ir anglų kalbos pamoka apie M. K. Čiurlionį

Ar galima tinkamai suplanuoti integruotą anglų kalbos ir muzikos pamoką? O kodėl ne?
IIG ir IIIG klasių mokiniai sudalyvavo tokioje pamokoje už mokyklos ribų. Nuvykome į Vilnių ieškoti žymaus kompozitoriaus, dailininko, choro dirigento, literato M. K. Čiurlionio veiklos pėdsakų. Svečiavomės Čiurlionio namuose, išgirdome daugiau informacijos apie M. K. Čiurlionio meno mokyklos veiklą, nuvykome į Rasų kapines, kur yra palaidotas. Reikia pažymėti, kad visos veiklos buvo vedamos 2 kalbomis: lenkų ir anglų.
Išvyka į Vilnių buvo irgi puiki galimybė pažinti mūsų 700 metų jubiliejų švenčiantį miestą iš naujo, nes Turistinės informacijos agentūros „Go Vilnius“ dėka sudalyvavome visi žaidime „Atrask Vilnių pakėlęs galvą“. 3 komandų dalyviai labai uoliai ir emocingai ieškojo įvairių paslėptų objektų senamiesčio gatvėse, kiemeliuose, bažnyčių fasaduose ar paminkluose ir būtinai turėjo padaryti nuotrauką iš šios konkrečios vietos.
Kitą dieną atsakinėdami į anglų kalba sudarytos anketos apie integruotą pamoką klausimus mokiniai džiaugėsi, kad pasisėmė daug naujų vertingų žinių.
Anglų kalbos mokytoja metodininkė V. Leonovič
Muzikos mokytoja metodininkė J. Mackevič