Lietuvos Nepriklausomybės 33 metines

Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija kartu su visa Lietuva džiaugiasi, švęsdama Lietuvos Nepriklausomybės 33 metines: 2023 kovo 10 dieną IV G. klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Janina Tomaševska dalyvavo Vilniaus r. Bezdonių Saulėtekio pagrindinės mokyklos nepaprastai gražiame ir įdomiame renginyje, kurį vedė istorijos mokytoja Milda Daškevičienė. Mokyklos mokiniai parengė įdomius pasirodymus, pvz., tokius, kaip: kūno būgnus, būgnų orkestrą, dainas, eilėraščių deklamavimą ir šokius, o pakviestieji svečiai, tokie kaip: Lietuvos centrinio valstybės naujojo archyvo direktorė Danutė Kontrimavičienė. ir Vilniaus universiteto istorijos mokslų daktarė Inga Zakšauskienė nepaprastai įdomiai papasakojo apie jaunos Nepriklausomos Lietuvos Valstybės dokumentų saugojimą ir valstybingumo kūrimąsi.
Šiai šventei paminėti mūsų gimnazijoje lietuvių kalbos mokytojos surengė dailyraščio konkursą ir gražiausius mokinių darbelius iškabino stende gimnazijos fojė. Kūno kultūros mokytojas V.Starenko su gimnazijos berniukų komanda vyko į Maišiagalos kun. Algirdo gimnaziją dalyvauti tinklinio varžybose.