Meninio skaitymo konkursas „Poezijos šventė 2023“

Kovo 8 d. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijoje vyko zoninis meninio skaitymo konkursas „Poezijos šventė 2023”.
Džiaugiamės mokinių pasiruošimu bei eilėraščių pasirinkimu. Skaitovus vertino meninio skaitymo konkurso komisija: Kristina Romankevič, Beata Michalovska – Zlotnikova, Beata Tylingo, Ana Pozniak, Veslava Gridziuško.
Sveikiname laureatus:
1 vietą tarp priešmokyklinio ugdymo grupių laimėjo Avižienių gimnazijos mokinė Kamila Buinovska (mokytoja- Eva Lazurkevič).
1 vietą tarp 1 klasių mokinių laimėjo Zujūnų gimnazijos mokinė Darija Zigmand (mokytojas – Voicech Klimaševski).
1 vietą tarp 2 klasių mokinių laimėjo Avižienių gimnazijos mokinė Elija Sinkevič (mokytoja – Genoefa Lučun).
1 vietą tarp 3 klasių mokinių laimėjo Zujūnų gimnazijos mokinė Patrycija Maksimovič(mokytoja – Danuta Radulevič).
1 vietą tarp 4 klasių mokinių laimėjo Zujūnų gimnazijos mokinė Amelija Minalka (mokytoja – Beata Michalovska – Zlotnikova).
Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą ir linkime sėkmės rajoniniame etape.