Muzikos olimpiada

6 klasės mokinys Jakub Grinevič dalyvavo XI- oje respublikinėje muzikos olimpiadoje, kuri vyko š. m. kovo 4 dieną Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete. Joje dalyvavo mokiniai iš 5 didžiausių Lietuvos miestų ir 10 rajonų.
Pasiruošti muzikos olimpiadai nėra lengva, nes dalyvis privalo pademonstruoti savo žinias ir gebėjimus 4 srityse: muzikos žinių tikrinimo testas, muzikos rašto skaitymas iš lapo, dainos atlikimas, originalios kompozicijos pristatymas. Jakub buvo jauniausias olimpiados dalyvis, bet sugebėjo gerai atlikti visas užduotis. Jis vienintelis atstovavo Vilniaus rajonui šioje olimpiadoje.
Mokinys labai džiaugiasi dalyvaudamas olimpiadoje, nes mano kad įgytos žinios ir patirtis pravers ateityje ruošiantis panašioms olimpiadoms.
Mokinį olimpiadai parengė muzikos mokytoja metodininkė Jasia Mackevič