Ugdymas karjerai „Teltonika“

Vasario 8 d. 7-IVG klasių mokiniai pagal projektą „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje“ dalyvavo profesinio orientavimo veikloje įmonėje „Teltonika“. „Teltonika IoT Group“ – įmonių grupė, kurianti išskirtinius, saugius bei patikimus daiktų interneto prietaisus tarptautinei rinkai. Mokiniai buvo supažindinti su įvairiomis specialybėmis: techninio palaikymo inžinierius, testavimo inžinierius, Web programuotojas, LINUX programuotojas, mechanikos inžinierius, elektronikos inžinierius. „Teltonikos“ atstovai papasakojo, kaip suderinti studijas „Teltonikos akademijoje“ ir atlikti praktiką įmonėje. Moksleiviai dalyvavo Kahoot viktorinoje ir laimėjo „Teltonikos“ įsteigtus prizus.