53–osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapas

Vasario 1 dieną Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijoje įvyko 55-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados (9–12 (I-IV gimnazijos) klasės) rajoninis etapas, kurio užduotis mokiniai atliko internetinėje Moodle platformoje.
Olimpiadoje dalyvavo Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos, Vilniaus r. Paberžės šv .Stanislavo Kostkos gimnazijos ir Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos mokiniai. Iš 4 mokyklų atvyko vienuolika 9 – 12 klasių mokiniai.
Olimpiados tikslas – skatinti mokinius domėtis biologija, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, ugdyti mokinių mokslinį-kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis gamtos mokslų žiniomis, kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo įgūdžius bei padėti pasirinkti profesiją.