Kaip be anglų kalbos?

Gruodžio ir sausio mėnesiais gimnazijose vyksta labai daug dalykinių olimpiadų ir konkursų, kuriuose savo jėgas išbando geriausieji. Labai džiaugiamės, kad 11 klasių anglų kalbos olimpiados rajoniniame etape III vietą iškovojo Edvin Pavilovič.
Sausio pabaigoje į rajoninį 9-10 klasių konkursą vyks 3 moksleivės iš IG klasės: Ariana Gaiden, Karina Turbaitė, Kamilė Turbaitė. Visoms linkime sėkmės!
5-11 klasių mokiniai su dideliu noru dalyvavo netradicinėse užsiėmimuose skirtuose mūsų sostinės Vilniaus 700 metų jubiliejaus progai paminėti: „Vilnius- 700 years young”. Mokiniai anglų, lenkų bei ukrainiečių kalbomis išreiškė savo meilę Vilniaus miestui, rašė sveikinimus, ruošė prezentacijas. Virš 80 moksleivių parašytų sveikinimų nukeliavo į turistinės informacijos centrą „Go Vilnius“, kad po to iš tūkstančių kitų atvirukų sukurti bendrą sveikinimą.