Europos kalbų diena

Paminėta Europos kalbų diena Rugsėjo 26 dieną Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija paminėjo Europos kalbų dieną. Visiems, mokyklos salėje gausiai susirinkusiems, dainą „Kas žino kalbas“ atliko Kamilė Mangevičiūtė ir Aleksandra Titovec, angliškai dainavo 2-4 klasių mokiniai, mokyklos chorai. Renginio vedėjai, IIIg klasės mokiniai, sveikinimo žodį tarė lenkiškai -Kamila Belotkač, lietuviškai- Paulina Zdanovič, rusiškai – Edvin Pavilovič, Viktoriya Asmolova- ukrainietiškai. 5- IV g klasių mokiniai, rungtyniaudami 6 komandose, dalyvavo protmūšyje, atliko įvairias komandines užduotis.
Protų kovos nepaliko nė vieno abejingo. Gimnazistai įveikė keturis klausimų turus. Klausimų būta įvairiausių- iš Europos kalbų istorijos, kalbų vartojimo, kalbų įdomybių sričių. Nemažai klausimų buvo pateikta interaktyviu būdu ar garso pristatymuose. Visoms dalyvavusioms komandoms buvo įteiktos saldžios dovanėlės.
Lietuvių liaudies išmintis sako: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi”. Tad nepraleiskite progos išmokti ką nors naujo. Net ir keli užsienio kalbos žodžiai suteiks jums galimybę surasti naujų draugų ir praplėsti akiratį.
Europos kalbų dienos minėjimas gimnazijoje tapo gražia švente, įgalinusia pajusti pažinimo džiaugsmą, leidusia atsiskleisti mokinių kūrybiškumui ir sumanumui. Renginio sėkmę lėmė ir nuoširdus mokytojų įsitraukimas į mokinių veiklas.