Projektas ,,Mažais žingsneliais po Lietuvą”

Rugsėjo 20 d. vyko antrasis projekto ,,Mažais žingsneliais po Lietuvą” etapas. Grupė 6,7,8 kl. gimnazistų vyko į Šalčininkų ,,Santarvės” gimnaziją. Dar pavasarį susipažinę su mokyklos partneriais, dabar vykome jų aplankyti ir apžiūrėti Šalčininkų miestelio. Išvykos metu dalyvavome orientaciniame žaidime ir aplankėme Šalčininkų parką, aikštę, kultūros namus, dvarą, paplūdimį, Šalčininkų ,,salą”. Užduočių metu mokiniai apžiūrėjo vabalų viešbutį, skaičiavo gyvūnus, gatves, ieškojo nurodytų objektų. Sportiškai ir aktyviai praleidę dieną susirinkome apžiūrėti gimnazijos ir aptarti įspūdžių. Buvome šiltai sutikti šalčininkiečių ir po mėnesio jų laukiame atvykstant pas mus. Tikimės, jog tiltas tarp mokyklų taps naujų draugysčių ir patirčių pradžia. Pirmi žingsneliai jau žengti.

Asta Sližauskienė, Ingrida Traškevičiūtė