IG klasės išvyka į kiną

„Jei kurtume filmą apie Jūsų gyvenimą, koks būtų filmo pavadinimas?“- sakė Eisenberg, M., 1985

Daugeliui žmonių kinas asocijuojasi su maloniu laiko praleidimu. Patekę į kino salę dažniausiai net nesuvokiame, kad tam tikra prasme jau dalyvaujame kino terapijos seanse. Kas yra kino terapija? Kino terapija – tai pažinimo galimybė. Kino terapija, paprastai apibrėžiama kaip specifinė terapinė technika, apima atranką komercinių filmų, kuriuos klientai galėtų žiūrėti individualiai arba gausesniu būriu siekdami terapinio poveikio (Berg-Cross, Jennings ir Baruch, 1990). Kinematografija – galingiausia komunikacijos priemonė, talpinanti savyje estetiką, pedagogiką, meną, muziką, istoriją, papročius.
Daugelis tvirtina, kad kinas – tai gyvenimo veidrodis. Kad įsitikintume rugsėjo 21 dieną „Multikino ” kino seanse apsilankėme ir mes, Ig klasės mokiniai kartu su auklėtoja. Tik prieš žiūrėdami filmą įsitaisėme patogiai.
Smagus trečiadienis su gausybe puikios nuotaikos ir kinas. Kelionės niekada nenuvilia.
I G klasės vadovė Asta Sližauskienė