Skip to content

Erasmus+

Baigėsi 3 dienas trukęs tarptautinio „Erasmus+“ projekto „Darbas tai sėkmė, laikas tai pinigai, grįžimas prie šaknų“ III etapas. Virtualiai „keliavome“ į Rumuniją. Turėjome gausybę labai prasmingų veiklų:

  • Sužinojome daug naujų faktų apie Rumunijos istoriją, tradicijas, kultūrą
  • Pristatėme savo 9 interviu vadovą apie laimingą žmogų
  • Pristatinėjome šių žmonių profilius pasitelkiant dailės pamokas
  • Turėjome rumunų kalbos pagrindų pamokas
  • Pristatėme prezentaciją apie ypatingai svarbų žmogų, kurio visas gyvenimas buvo skirtas konkrečios šalies vystymuisi ir gerovei.

***

Pasibaigė Erasmus+ „Darbas tai sėkmė; laikas tai pinigai; sugrįžimas prie šaknų“ projekto II etapas. Mūsų 20 mokinių grupė „lankėsi“ Prancūzijoje (ir labiausiai gaila, kad tai buvo virtualus vizitas) Mokiniai sužinojo daug naujo apie Prancūzijos istoriją, tradicijas, muziką bei prancūziškus patiekalus. Paruošėme 2, mūsų manymu, labai įdomius filmus apie Vilniaus krašto puoselėtas tradicijas bei papročius. Kviečiame pasižiūrėti 3 dienų dirbtuvių akimirkas bei sukurtus filmus😊

***

Projekto Erasmus+ „Darbas tai sėkmė; laikas tai pinigai; grįžimas prie šaknų“ I etapas jau įvykdytas! Džiaugiamės su visais dalyviais ir tais, kurie liko už kadro:)

***

Erasmus+ the end

***

Erasmus+ 3 day

***

Erasmus+ 2 day

Today at 9.00a.m. a virtual meeting in Lithuania of the Erasmus + project „Work is success, time is money; return to the roots“ started. Finally, we have got to know each other and met students from Lithuania, Poland, Romania and France. It was a big technical challenge for us. We were working in the groups, have known a lot of traditions in different countries and have had fun being together. We are glad that the first day was amazing. See you tomorrow! Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Wilnie Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu Scoala Partestii de Sus Collège Pierre ET Marie Curie

Mūsų pasiruošimas Erasmus+ projektui “Work is su succeess, time is money; return to the roots.” Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis!

Projekto nuoroda:

https://www.facebook.com/Work-is-success-time-is-money-return-to-the-roots-Erasmus-2019-2022-111325324787003/

Balsavimas dėl projekto logotipo:

https://forms.gle/1vm1DaquBqWSKNrk6

Susitikimas su žymiais Lietuvos mokslininkais:

Mūsų gimnazijoje yra vykdomas tarptautinis Erasmus+ projektas „Darbas tai sėkmė, laikas tai pinigai; grįžimas prie šaknų” („Work is success, time is money; return to the roots”), kuris jungia 5 mokyklas iš 4 šalių (Lenkija, Lietuva, Rumunija, Prancūzija). Vykdant minėtą projektą praėjusį penktadienį, vasario 3 d., 7-11 klasių mokinių grupė dalyvavo susitikime su 2 žymiais Lietuvos mokslininkais: su Renata Miknevičiūte, astrofizike iš Fizikos ir technologiijos centro
su Eldaru Šabanovič, mokslininku tyrinėjančiu elektros ir elektroninės inžinerijos bei dirbtinio intelekto sritis.

Tai jauni bet su didelia patirtimi ir daugybe mokslinių titulų apdovanoti mokslininkai, kurie tiki mokslu, žavisi juo, kurie Erasmus+ projekto uždavinėjamų klausimų intervju metu ne vieną kartą pabrėžė, kaip svarbu yra mokytis, siekti žinių, nebijoti pažinti ką nors naują bei būti kreatyviems.
Mūsų susitikimas su žymiais mokslininkais nebuvo vien pokalbis, tai buvo ir karjeros ugdymui kompetencijų ugdymas. Mokiniai buvo supažindinti su stojimo 5 Vilniaus Gedimino Technikos universitet1 sąlygomis, gavo informacijos apie būtinųjų valstybinių egzaminų laikymą. Prelegentai papasakojo apie visą Saulėtekio miestelio infrastruktūrą, gyrė pastatų išplanavimą, įvairių popamokinės veiklos sričių (sportas, kultūra) galimybių gausą. Mokiniai gavo ir mini dovanų: universiteto bukletus bei „išmanuosius“ tušinukus su daugybe naujoviškų funkcijų.
Violeta Leonovič
Valerija Adomaitis