Zabawa karnawałowa

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 8 stycznia w naszym Gimnazjum odbyła się zabawa karnawałowa, na której bawiły sie dzieci z grupy przygotowawczej i uczniowie klas początkowych. Przebierańce świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna muzyka zachęcała do tańca.
Zabawę poprzedziły wystepy uczniów. Przygotowane przez najmłodszych tańce i piosenki bardzo się podobały Św. Mikołajowi i Królowej Śniegu, o czym świadczyły ich głośne oklaski.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasz wspólny bal karnawałowy się udał, księdzu Ryszardowi Umańskiemu z Częstochowy, Pani Dyrektor Wiolecie Brodowskiej, wychowawczyniom oraz rodzicom – serdecznie dziękujemy!