Wirtualna rzeczywistość

Bartosz J. (IIG) i Edwin P. (IVG), dwóch utalentowanych deweloperów gier komputerowych, postanowiło stworzyć coś wyjątkowego dla miłośników wirtualnej rzeczywistości. Ich wspólna pasja do gier typu Tower Defence oraz miłość do świata wirtualnej rzeczywistości zainspirowały ich do stworzenia „Dungeons&Towers” – unikalnej gry wirtualnej rzeczywistości (VR), którą 14 listopada zaprezentowali na uniwersytecie VILNIUS TECH.
Podczas prezentacji na uniwersytecie, uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wykładach dotyczących wpływu sztucznej inteligencji na rozwój gier komputerowych oraz o postępie w przemyśle gier komputerowych. Było to nie tylko wyjątkowe przedstawienie nowatorskiej gry VR, lecz również szansa dla uczniów na zdobycie wiedzy na temat najnowszych trendów i technologii w świecie gier komputerowych.