Bal karnawałowy

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój – w takiej aurze 4 stycznia bawiły się dzieci grupy przygotowawczej oraz klas początkowych Gimnazjum im. ks. Józefa Obrembskiego podczas balu karnawałowego. Tradycyjnie każda klasa przedstawiła rodzicom oraz wszystkim zebranym krótki program artystyczny. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Tego dnia oczywiście dzieciaki z niecierpliwością czekały na świętego Mikołaja. Niestety Mikołaj zapomniał, gdzie schował prezenty. W poszukiwaniu prezentów pomógł krasnoludek, który nie pozwoliłby się dzieci smuciły oraz wraz z dziećmi pomógł Mikołajowi odnaleźć worek z prezentami. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, które przygotowali krasnoludek oraz św. Mikołaj w poszukiwaniu worka z prezentami. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.