Patyčių dėžutė

Kaip veikia „Patyčių dėžutė“?
Mūsų gimnazija įdėgė elektroninę platformą „Patyčių dėžutė“, kuri yra skirta anoniminiams pranešimams apie smurto atvejus mokykloje mokiniams, jų tėvams ir mokytojams.
Įvedus „Patyčių dėžutę“ mokykloje, mokiniai, jų tėvai ir mokytojai gali pranešti apie smurto atvejus ar įtariamus smurto atvejus apsilankę gimnazijos internetinėje svetainėje. Pranešdami apie smurtą, įrašykite smurtą patyrusio ir smurtaujančio asmens duomenis, patyčių duomenis, galimus patyčių stebėtojus, įvykio datą, vietą ir laiką. Prie pranešimo taip pat galite pridėti elektroninio smurto ekrano kopiją (angl. screenshot).
„Smurto dėžutė“ nėra skirta pakeisti žodinius pranešimus apie prievartą – tai papildomas ir patogus būdas mokiniams pranešti apie patyčias, kai kitos formos pranešimai yra nepriimtini dėl baimės būti atpažintam ar apkaltintam.