Karjeros keliai

Gyvenimo kelio pasirinkimas – vienas sunkiausių jaunų žmonių sprendimų. Kuria kryptimi man tobulėti, ką noriu veikti, kokios mano galimybės? Į kai kuriuos iš šių klausimų būtų galima atsakyti edukacinių užsiėmimų metu Žirmūnų Mokymo Centre Vilniuje, kuriame lankėsi Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos IG-IIG klasių mokiniai 2022 m. gegužės 31d.
Mokymasis apie galimą profesijos pasirinkimą prasidėjo nuo etiketo principų. Elgesys prie stalo ir asmeninė kultūra yra raktas į gerą pirmąjį įspūdį. Kiekvienas iš mokinių turėjo galimybę sužinoti profesijų, kurių paklausa auga ne tik mūsų šalyje, bet ir daugelyje kitų, paslapčių, tarp jų ir virėjo, padavėjo, konditerio, renginių organizatoriaus, masažuotojo profesijos.
Tokia edukacinė veikla jaunimą pradžiugino, išsklaidė abejones ir bent iš dalies palengvino ateities sprendimų priėmimą.