Anglų kalbos – muzikos integruota pamoka: Giesmė,, Tyli naktis‘‘ (‘ A Christmas carol: ‘Silent night‘ (anglų k.), ,,Stille Nacht‘‘ (vokiečių k.) ir ,,Cicha noc‘‘ (lenkų k.).

2022 m.  sausio 27 d. Maišiagalos Kunigo Juzefo Obrembskio gimnazijos 4 klasėje pravesta anglų k.- muzikos integruota pamoka, kurią paruošė Veslava Gridziuška ( vyresn. pradinių kl. mokytoja) kartu su Lilija Schoenbeck ( anglų k. mokytoja metodininkė). Pamokos ugdymosi tikslai buvo: skatinti mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą, panaudojant jų kalbinius ir muzikos gebėjius, skatinti mokytojų iniciatyvą, rengiant mokinius integracijai ir ugdymo procese taikant veiksmingus mokymo metodus. Mokiniai susipažino su giesmės kilme, istorija, išmoko atskleisti kūrinio grožį įvairiomis kalbomis per muzikos dalyką bei pritaikė ir atliko praktines užduotis. Naujų žodžių panaudojimas,  giedant giesmę lenkų ir anglų kalbomis. Pamokos tikslai, užduotys bei refleksija  buvo pasiekti,  pamoka mokiniams davė naujų žinių ir  mokymosi džiaugsmą.