Wystawa wirtualna: Gimnazjum im. księdza Józefa Obremskiego w Mejszagole – jedną wielką rodziną

Na zakończenie roku szkolnego z inicjatywy metodyk z języka angielskiego L.Schoenbeck została zorganizowana wystawa wirtualna pod tytułem „Our big Gymnasium Family” (,,Gimnazjum naszą wielką rodziną’’).
Wystawa składa się z prac uczniów klas początkowych (2-4 klasy) oraz uczniów 5-6 klasy, a mianowicie z prac w postaci rysunków i krótkich tekstów, wykonanych przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Celem wystawy było nawiązywanie współpracy pomiędzy nauczycielami, uczniami oraz rodzicami, a także podsumowanie tak skomplikowanego roku nie tylko dla grona nauczycielskiego, ale także dla uczniów i ich rodziców.

Organizatorzy:    L. Schoenbeck, W. Leonowicz

Montaż prac:      A.Makowska